Gra Pokemon 2

Przeżyj wielką przygodę z Pokemonami. Czekają na Ciebie nowe przygody. Masz dość bycia zwykłym PokeTrenerem?? Zostań Hodowcą lub Liderem którejś z sal!!!


#1 2010-01-23 16:21:42

Tracy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 118
Punktów :   

Tworzenie KP

Przykładowa Karta Postaci:

Imię: (swój nick lub prawdziwe imię)
Wiek: (swój wiek, prawdziwy)
Pierwszy Pokemon:Charmander (można wybrać pośród dwunastu z podanych pokemonów w temacie ,,Pokemony Startowe")
Pieniądze: 5000$
Historia:(wymyślona historia dotycząca pierwsze spotkanie z pokemonem/ami, musi być podane zkąd pochodzisz [miasto z Pokemon np. Alabastia]. Historia musi zawierać conajmniej 3 linijki!!!)
Pokemony: - brak- (piszemy aby pokemona startowego który wybraliśmy)


Każdy na początek dostaje 5000$

PS.Administrator musi potwierdzić założenie karty, bez potwierdzenia nie można nic kupować,walczyć ani łapać pokemonów.

Offline

 

#2 2010-01-23 17:20:18

Tracy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 118
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

Imię:Tracy
Wiek: 14
Pierwszy Pokemon: Squirtle
Pieniądze: 5000$
Historia: Pochodzę z Alabastii i nazywam się Tracy. Mój brat zafascynował mnie pokemonami, były tak wspaniałe że teraz ja chcę je mieć. Chce zostać równie dobrym PokeTrenrem jak on i mam zamiar złapać wszystkie możliwe pokemony.
Pokemony:

Squirtle 1lvl 25hp

Strumień wody - zabiera 3 hp
Bąbelki - zabiera 5 hp
Blokowanie - w przypadku Squirtla chowa się do skorupki i blokuje atak przeciwnika.
Armatka Wodna - zabiera 6 hp

Offline

 

#3 2010-01-24 11:43:48

 Kubson

Przyjaciel Pokemonów

12431391
Skąd: Urzędów
Zarejestrowany: 2010-01-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

Imię:Kubson
Wiek:12
Pierwszy Pokemon:Squirtle
Pieniądze:5000$
Historia:Jestem podróżnikiem wędruje po świecie i łapie pokemony moimi ulubionymi są pokemony wodne których mam najwięcej trudno mi powiedzieć z kąd pochodzę bo już jako mały dzieciak zostałem pozbawiny prawdziwych rodziców ale powiedzmy że moim domem jest Albastia podobno tam się urodziłem.Mimo że kocham wodne pokemony CHCĘ MIEĆ JE WSZYSTKIE!!!
Pokemony:
Squirtle 1lvl 25hp

Strumień wody - zabiera 3 hp
Bąbelki - zabiera 5 hp
Blokowanie - w przypadku Squirtla chowa się do skorupki i blokuje atak przeciwnika.
Armatka Wodna - zabiera 6 hp

Offline

 

#4 2010-01-25 15:22:35

Tracy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 118
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

ok

Offline

 

#5 2010-01-25 17:34:26

Kamios

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 30
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

Imię:Kamios
Wiek: 14
Pierwszy Pokemon:
Pieniądze: 5000$
Historia: Pochodzę z regionu sinno i nazywam się Kamios.Znudziło mi się być chodowcą więc wyruszyłem w podróż po świecie z moim ulubionym pokemonem Turtwigiem

Pokemony:

Turtwig 1lvl 25hp

Akcja - zabiera 2 hp
Gryzienie - zabiera 3 hp
Ostry Liść - zabiera 7 hp
Synteza - Przywraca 3 hp życia.

Offline

 

#6 2010-01-26 15:47:47

Tracy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 118
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

Dobra

Offline

 

#7 2010-03-31 23:03:41

 Kan

Przyjaciel Pokemonów

20148996
Skąd: Świebodzin
Zarejestrowany: 2010-03-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

Imię: Kan
Wiek: 13
Pierwszy Pokemon: Chimchar
Pieniądze: 5000$
Historia: Przybyłem z dalekiego południa w Sino i moim pragnieniem jest zostać najlepszym poke hodowcą. Mym pokemonem od dzieciństwa jest Chimchar. Fascynują mnie wszelkie pokemony od tych największych po te , które malutkie. Nikt nie powstrzyma mnie przed spełnieniem mego marzenia.

Offline

 

#8 2010-04-25 13:02:47

Tracy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 118
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

OK.

Offline

 

#9 2010-06-20 11:33:28

Kwiatex

Przyjaciel Pokemonów

Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

Imię: Kwiatex
Wiek: 11 lat
Pierwszy Pokemon: Treeco
Pieniądze: 5000$
Historia: Pokemony od zawsze mnie fascynowały. Jak małe dziecko zawsze odglądałem walki pokemów, potem sam zaczynałem grać pojedynki. Jednak ciągle przegrywałem. Od pewnego czasu spotkałem Treecko i zacząłem wygrywać. Teraz edruje po siecie i wraz z moim Treeco łapie pokemony.
Pokemony:

Treecko 1lvl 25hp
Ocieranie-zabiera 3 hp
Rozkojarzenie-oszałamia przeciwnika na jedną turę i nie może atakować.
Pochłanianie-4 hp
Szybki Atak-5 hp

Offline

 

#10 2010-06-20 11:34:55

Kamios

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 30
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

OKI

Offline

 

#11 2010-08-15 12:43:51

Len Hikary

Przyjaciel Pokemonów

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

Imię: len
Wiek: 23 lat
Pierwszy Pokemon: pimplup
Pieniądze: 5000$
Historia: Był to 25 Sierpnia. Nie mieszkałem już w Sinnoh. Mieszkałem wtedy w Kanto. Z Sinnoh wyprowadziłem się dnia 1 czerwca.Byłem wtedy najnieszczęśliwszą osobą na świecie. Własna matka nie miała dla mnie czau. Zajmowała się ogrodem i pokemonami. Ojciec pracował w biurze. Ja nie bawiłem się z nikim bo nikogo nie znałem. A poza tym nie lubiłem zawierać nowych przyjaźni. Nie bawiłem się także z pokemonami jak w Sinnoh. Lecz pewnego dnia i to właśnie 25 Sierpnia mogłem wrócić do Sinnoh. Wystarczyło że wybiorę jednego małego pokemona. Tak bardzo się cieszyłem że nazajutrz od rana siedziałem na huśtawce przy domu i czekałem.
-Len czas iść-wyrwał mnie z zamyślenia głos taty. Wstałem i pobiegłem za nim. Podprowadził mnie pod płot. Dalej miałem iść sam. Poszłem. Już miałem otworzyć drzwi gdy klamka się poruszyła. Stanęłem w osłupieniu nie wiedząc co robić. Gdy drzwi się otworzyły ujrzałem po środku nich profesora Oak'a. Powoli weszłem za facetem. Weszliśmy do sali. Na stoliku stały trzy stworki. Profesor musiał na chwilę wyjść a ja miałem zostać z pokemonami. Podeszłem do nich. Pogłaskałam je po kolei. Potem usiadłem na podłodze. Pokemony zeskoczyły ze stolika. Zaczęły bawić się ze mną. Bardzo polubiłam te wszystkie stworki. Bawiły się ze mną tak miło że przypomniały mi się czasy pobytu w Sinnoh. Po chwili przyszedł profesor Oak i uśmiechnął się. Usiadł za biurkiem i przeglądał papiery w których było napisane o nowych trenerach. Po chwili przyszedł pewien chłopak. Miał on czarne włosy. Wyglądał na nowego trenera. Popatrzył się na mnie jakbym był jakimś dziwadłem. Lecz nie zwracałem na niego uwagi. Chłopak szybko przyjrzał się pokemonom i wybrał sobie na startera Piplupa.
Mały pokemon wskoczył na ręce Lenajakby bał się chłopca. Ten podszedł do pokemona i dał mu pokemonowe jedzenie. Potem Chimchar wskoczył w ramiona chłopca. Ten położył się na ziemi i podniósł stworka w górę. Chłopak chwilę bawił się z pokemonem a potem otrzymał swe pokemonowe gadgety. Potem popatrzyłam na pokemony. Stałam przed wyborem dwóch pokemonów.Turtwig popatrzył się na mnie. To samo zrobił Piplup. Oba pokemony były wspaniałe. Lecz ja nie mogłam wybrać. Patrzyłam na nie. Potem do pomieszczenia weszła dziewczyna. Była pewna siebie. Miała bluzeczkę na ramiączkach i krótkie spodenki. Na bluzce miała rysunek Chimchara,Piplupa i Turtwiga. Popatrzyłe na stworki. Popatrzyła na bluzkę a potem na stworki. Chciałem powiedzieć że wybieram któregoś z nich ale on mnie uprzedził
.-Ja wezmę Pimlupa-powiedziała szybko  zabrałem swoje rzeczy. Zabrałam na ręce Piplupa. Potem otrzymałam pokedex, pokeball'e i ruszyłem przed siebie !

Pokemony:pimplup

Offline

 

#12 2010-08-23 09:53:12

marion mozbi

Przyjaciel Pokemonów

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Tworzenie KP

Imię:Marion
wiek:23lata
Pierwszy pokemon:piplup
Pieniądze:5000$
Historia:Był to 25 Sierpnia. Nie mieszkałem już w Sinnoh. Mieszkałem wtedy w Kanto. Z Sinnoh wyprowadziłem się dnia 1 czerwca.Byłem wtedy najnieszczęśliwszą osobą na świecie. Własna matka nie miała dla mnie czau. Zajmowała się ogrodem i pokemonami. Ojciec pracował w biurze. Ja nie bawiłem się z nikim bo nikogo nie znałem. A poza tym nie lubiłem zawierać nowych przyjaźni. Nie bawiłem się także z pokemonami jak w Sinnoh. Lecz pewnego dnia i to właśnie 25 Sierpnia mogłem wrócić do Sinnoh. Wystarczyło że wybiorę jednego małego pokemona. Tak bardzo się cieszyłem że nazajutrz od rana siedziałem na huśtawce przy domu i czekałam.
-Marion czas iść-wyrwał mnie z zamyślenia głos taty. Wstałem i pobiegłem za nim. Podprowadził mnie pod płot. Dalej miałem iść sam. Poszłem. Już miałem otworzyć drzwi gdy klamka się poruszyła. Stanęłem w osłupieniu nie wiedząc co robić. Gdy drzwi się otworzyły ujrzałam po środku nich profesora Oak'a. Powoli weszłam za facetem. Weszliśmy do sali. Na stoliku stały trzy stworki. Profesor musiał na chwilę wyjść a ja miałam zostać z pokemonami. Podeszłam do nich. Pogłaskałam je po kolei. Potem usiadłam na podłodze. Pokemony zeskoczyły ze stolika. Zaczęły bawić się ze mną. Bardzo polubiłam te wszystkie stworki. Bawiły się ze mną tak miło że przypomniały mi się czasy pobytu w Sinnoh. Po chwili przyszedł profesor Oak i uśmiechnął się. Usiadł za biurkiem i przeglądał papiery w których było napisane o nowych trenerach. Po chwili przyszedł pewien chłopak. Miał on czarne włosy. Wyglądał na nowego trenera. Popatrzył się na mnie jakbym była jakimś dziwadłem. Lecz nie zwracałam na niego uwagi. Chłopak szybko przyjrzał się pokemonom i wybrał sobie na startera Chimchara.
Mały pokemon wskoczył na ręce Kari jakby bał się chłopca. Ten podszedł do pokemona i dał mu pokemonowe jedzenie. Potem Chimchar wskoczył w ramiona chłopca. Ten położył się na ziemi i podniósł stworka w górę. Chłopak chwilę bawił się z pokemonem a potem otrzymał swe pokemonowe gadgety. Potem popatrzyłam na pokemony. Stałem przed wyborem dwóch pokemonów.Turtwig popatrzył się na mnie. To samo zrobił Piplup. Oba pokemony były wspaniałe. Lecz ja nie mogłem wybrać. Patrzyłem na nie. Potem do pomieszczenia weszła dziewczyna. Była pewna siebie. Miała bluzeczkę na ramiączkach i krótkie spodenki. Na bluzce miała rysunek Chimchara,Piplupa i Turtwiga. Popatrzyła na stworki. Popatrzyła na bluzkę a potem na stworki. Chciałam powiedzieć że wybieram któregoś z nich ale ona mnie uprzedziła.-Ja wezmę Turtwiga-powiedziała szybko dziewczyna i zabrała swoje rzeczy. Zabrałem na ręce Piplupa. Potem otrzymałam pokedex, pokeball'e i ruszyłem przed siebie !

Ostatnio edytowany przez marion mozbi (2010-08-23 10:01:06)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl